Pronájem hausbotu

Již několik let se zaměřujeme na služby spojené s pronájmem (půjčováním) hausbotů a motorových člunů na Baťově kanále. Tento kanál je známý pod pojmem Baťák.

K pronájmu momentálně nabízíme 2 hausboty. Jeden se jmenuje Vilma a druhý Arthur. Hausbot Vilma o délce 9,5 metru je naší vlajkovou lodí a kromě moderního vybavení v něm najdete až 6 lůžek. Lůžka jsou relativně velká a bez problémů se na nich vyspí i více než 8 osob. Druhým naším hausbotem je Arthur. Tento hausbot má délku asi 7,7 metru je nachází se v něm až 4 lůžka.

Oba naše hausboty, které můžete často vidět brázdit Baťův kanál, máji ve svém vybavení držáky kol (vhodné pro cyklistické nadšence), 12ti voltové zásuvky, kuchyňské nádobí, dřez s tekoucí vodou, chemické WC, fotovoltaický panel, lednici, gril na večerní grilování dobrého masa nebo plynový vařič.

Kromě pronájmu hausbotů nabízíme také rychlý a krátkodobý pronájem motorových člunů Whaly 370 s kapacitou až 8mi osob.

Přístaviště našich hausbotů Vilma a Arthur a také motorových člunů Whaly 370 se nachází v Uherském Ostrohu. Odtud se můžete vydat jak směrem na Otrokovice, tak směrem na slovenskou Skalici.

Neváhejte využít náš pronájem hausbotů na Baťově kanále a objevte krásy přilehlých měst a vesnic tohoto 60 km kanálu.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na telefonu +420 731 200 932 nebo e-mailu info@hausbotvilma.cz

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *