Baťův kanál – hausbot

Pronájem hausbotů na Baťově kanále

Baťův kanál – hausbot

Když se řekne Baťův kanál a hausbot, vznikne spojení, které zaručuje opravdu nádhernou letní dovolenou na jižní Moravě. Pronájem hausbotů na Baťově kanále má u nás již mnoho let obrovskou tradici, která turistům z celé České republiky a zahraničí nabízí možnost prozkoumat krásy jižní Moravy jinak, než tradičně pěšky, na kolech nebo autem.

Pronájem hausbotů na Baťově kanále nabízíme již mnoho let a nově jsme k němu přidali také pronájem vysokokapacitních motorových člunů.

K pronájmu nabízíme 3 hausbóty, které jsme pojmenovali Arthur (jedná se kanálovou loď), Kamelot (obytná loď – hausbot) a Vilma (náš vlajkový hausbot). Hausboty mají kapacitu 4 – 6 lůžek (pro komfortní spaní), ale s přehledem se na nich vyspí i více dospělých osob.

Pro maximální komfort jsou naše hausboty k pronájmu vybaveny dřezem s tekoucí vodou, kuchyňským nádobím, příbory, lednicí, chemickým WC, sprchou, 12V zásuvkami, držáky jízdních kol pro milovníky cykloturistiky a grilem.

Mimo pronájem hausbotů pro Baťův kanál nabízíme také k pronájmu motorové čluny s kapacitou až 8mi míst. Jsou ideální pro jedno nebo více denní vyjížďku po Baťově kanále.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na telefonu +420 731 200 932 nebo e-mailu info@hausbotvilma.cz

shares

Rezervace a bližší informace na