Dovolená hausbot – Baťův kanál

Pronájem hausbotů na Baťově kanále

Dovolená hausbot – Baťův kanál

Dovolená v tuzemsku se stává čím dál více oblíbenou a zastánci zahraničních dovolených častokrát raději navštíví krásy České republiky před návštěvou moře. Je to dáno tím, že turistika, stezky apod. se neustále rozšiřují a to nám dává více a více možností prozkoumat každé zákoutí naší krásné země. Poslední dobou je velmi oblíbenou turistickou atrakcí na jižní Moravě dovolená na hausbótu například na Baťově kanále.

Pro dovolenou na hausbótu nabízíme pronájem 3 obytných lodí a také motorových člunů.

Hausbóty k pronájmu jsou velmi lehce ovladatelné a samozřejmě také plně vybavené tak, abyste si týdenní dovolenou na hausbótu maximálně užili. Do výbavy každého z nich patří dřez s tekoucí vodou, kuchyňské nádobí a příbory, plynový vařič, plynová trouba, lednice, chemické WC, sprcha, 12V zásuvky pro dobití například mobilních telefonů, gril pro večerní grilovačku a také například držáky jízdních kol pro nadšence do cyklistiky.

Kromě pronájmu hausbótů nabízíme také pronájem motorových člunů pro Baťův kanál (řeku Moravu). Motorové čluny mají kapacitu až 8mi osob a jsou vhodné spíše na jednodenní výlety poznávání krás okolí řeky Moravy.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na telefonu +420 731 200 932 nebo e-mailu info@hausbotvilma.cz

shares

Rezervace a bližší informace na